Winstrol tab

WISTROL – STANOZOLOL (TABLETKI)

 

 

Czas działania: do 8h
Dawki: tabletki 20-50mg dziennie
Cel: siła, rzeźba, definicja
Działanie: silnie odczuwalne od ~10dnia
Długość dawkowania: 4-6 tygodni
Wykrywalność: tabletki do 3 tygodni
Właściwości: wysoko anaboliczny, nisko androgenny, pochodna DHT Aromatyzacja :brak

Toksyczność : toksyczny w wysokich dawkach
Blokowanie układu HPTA: niskie
Odblokowanie: 12h po ostatniej tabletce

 

 

Wistrol w tabletkach jest bardzo chętnie stosowany właściwie przez wszystkich sportowców używających dopingu. Jest to spowodowane tym, iż nie trzeba robić kłopotliwych i często bolących iniekcji a także faktem, że doustna forma winstrolu uważana jest za silniejszą od iniekcyjnej przez to, że wpływa na produkcje igf-1.

Opatentowany w 1962roku winstrol swoją sławę zdobył dzięki firmie Zambon z Hiszpanii.

Wintrol w tabletkach, podobnie jak forma do iniekcji, posiada grupą alkilową w pozycji 17 alfa, dlatego obydwie szczególnie przy wysokim dawkowaniu są toksyczne na wątrobę. Stanozolol jest pochodną DHT wykazuje słabe właściwości androgenne i całkiem niezłe właściwości anaboliczne. Nie jest to środek dzięki któremu zbudujemy dużą muskulaturę, jednak jeśli ktoś ceni jakość, to jest to dobry wybór. Stanozolol poprawia znacznie syntezę białka. Uzyskane mięśnie na winstrolu są dość trwałe. Poprawie ulega również siła. Zazwyczaj winstrol stosuje się w kombinacjach z innymi anabolikami, z tego względu, że do robienia masy jest za słaby a do robienia formy startowej, kiedy stosuje się restrykcyjne ograniczenia energetyczne, nie będzie chronił dostatecznie tkanki mięśniowej. Przy odpowiedniej diecie sylwetka wyraźnie się poprawia, pośrednio przez uwolnienie wody podskórnej. Jednak osoby z dużą zawartością tkanki tłuszczowej w organizmie, nie zauważą poprawy definicji mięśnia. W związku z czasem półtrwania dawkę dzienną powinno podzielić się na 2 a najlepiej na 3 części po to aby utrzymać odpowiednie stężenie środka. Osoby, które nie chcą używać typowych androgenów poleca się łączenie 30-50mg winstrolu z 300-400mg nadrolonu. Taka kombinacja pozwala na zbudowanie widocznej solidnej masy, która zostanie długo po cyklu. Wbrew panującej opinii winstrol nie pali tłuszczu zalegającego dookoła pasa, dlatego aplikowanie go w dużych dawkach w celu redukcji tkanki tłuszczowej jest bez sensu. Chętnie używany w celu ubicia uprzednio zdobytej masy. Stosowany w kombinacjach z trenbolonem, masteronem, boldenonem, daje bardzo dobra jakość. Wistrol posiada ciekawą właściwość, mianowicie wiąże białko (SHBG) biorące udział w transporcie testosteronu co poprawia wykorzystanie innych sterydów podanych w cyklu z winstrolem.

 

Efekty uboczne po winstrolu są bardzo charakterystyczne. Z ważniejszych efektów o których trzeba napisać : wpływa negatywnie na wartości krwi, zaburzony zostaje znacznie stosunek HDL/LDL

Przy czym forma doustna wydaje się w tym względzie bardziej szkodliwa. Dodatkowo obydwie formy winstrolu (iniekcyjna, doustna) będzie obciążała wątrobę szczególnie przy dłuższym stosowaniu. Jest to spowodowane obecnością gruby alkilowej. Stąd nie należy przedłużać stosowania winstrolu i zakończyć jego podawanie po 4-6 tygodniach w przypadku tabletek a maksymalnie po 8 tygodniach w przypadku iniekcji. Przy stosowaniu samego winstrolu lub z innymi „suchymi” sterydami np: trenbolon istnieje ryzyko przesuszania stawów, co zwiększa możliwość urazów. Dodanie małej ilości testosteronu czy nadrolonu rozwiązuje problem. Samopoczucie w czasie używania winstrolu też może być kiepskie, należy się wtedy zastanowić nad zmianą środka. Jednak częściej kiepskie samopoczucie występuje po podaniu formy iniekcyjnej.Uwaga! Cenny i opisy mają wyłącznie charakter informacyjny! Nie namawiamy do stosowania sterydów anabolicznych.
Copyrights 2011/2019 - http://www.balkan-pharma.com/