Winstrol iniekcja

WINSTROL DEPOT - STANOZOLOL

Czas działania:
tabletki do 8h, iniekcje do 48h
Dawki: tabletki 20-50mg dziennie, iniekcje 50mg co drugi/trzeci dzień
Przeznaczenie: siła, rzeźba, definicja
Działanie: silnie odczuwalne od ~10dnia
Długość dawkowania: 4-8 tygodni
Wykrywalność: tabletki do 3 tygodni, iniekcje do 2 miesięcy (depot)
Właściwości: wysoko anaboliczny, nisko androgenny, pochodna DHT Aromatyzacja :brak

Toksyczność :
toksyczny w wysokich dawkach
Blokowanie układu HPTA: niskie
Odblokowanie: 12h po ostatniej tabletce i 48h po ostatniej iniekcji


Wistrol jest najbardziej rozpoznawalną nazwą pod którą znajduje się stanozolol. Opatentowany w 1962roku winstrol swoją sławę zdobył dzięki firmie Zambon z Hiszpanii.

Obecnie firmę Zambon zastąpiła Degussa i po krótkiej przerwie winstrol depot dalej jest produkowany w ampułkach w których znajduje się 1ml/50mg preparatu. Istnieją dwie formy winstrolu, doustana i do iniekcji. Stanozolol do iniekcji rozpuszczony jest w wodzie. Obydwie formy posiadają grupą alkilową w pozycji 17 alfa, dlatego obydwie szczególnie przy wysokim dawkowaniu są toksyczne na wątrobę. Stanozolol jest pochodną DHT wykazuje słabe właściwości androgenne i całkiem niezłe właściwości anaboliczne. Nie jest to środek dzięki któremu zbudujemy dużą muskulaturę, jednak jeśli ktoś ceni jakość to jest to dobry wybór. Stanozolol poprawia znacznie syntezę białka. Uzyskane mięśnie na winstrolu są dość trwałe. Poprawie ulega również siła. Zazwyczaj winstrol stosuje się w kombinacjach z innymi anabolikami, z tego względu, że do robienia masy jest za słaby a do robienia formy startowej, kiedy stosuje się restrykcyjne ograniczenia energetyczne, nie będzie chronił dostatecznie tkanki mięśniowej. Przy odpowiedniej diecie sylwetka wyraźnie się poprawia, pośrednio przez uwolnienie wody podskórnej. Jednak osoby z dużą zawartością tkanki tłuszczowej w organizmie, nie zauważą poprawy definicji mięśnia. Wbrew panującej opinii winstrol nie pali tłuszczu zalegającego dookoła pasa, dlatego aplikowanie go w dużych dawkach w celu redukcji tkanki tłuszczowej jest bez sensu. Chętnie używany w celu ubicia uprzednio zdobytej masy. Stosowany w kombinacjach z trenbolonem, masteronem, boldenonem, daje bardzo dobra jakość. Wistrol posiada ciekawą właściwość, mianowicie wiąże białko (SHBG) biorące udział w transporcie testosteronu, co poprawia wykorzystanie innych sterydów podanych w cyklu z winstrolem.


Efekty uboczne po winstrolu są bardzo charakterystyczne. Z ważniejszych efektów o których trzeba napisać : wpływa negatywnie na wartości krwi, zaburzony zostaje znacznie stosunek HDL/LDL

Przy czym forma doustna wydaje się w tym względzie bardziej szkodliwa. Dodatkowo obydwie formy winstrolu (iniekcyjna, doustna) będzie obciążała wątrobę szczególnie przy dłuższym stosowaniu. Jest to spowodowane obecnością gruby alkilowej. Stąd nie należy przedłużać stosowania winstrolu i zakończyć jego podawanie po 4-6 tygodniach w przypadku tabletek a maksymalnie po 8 tygodniach w przypadku iniekcji. Przy stosowaniu samego winstrolu lub z innymi „suchymi” sterydami np: trenbolon istnieje ryzyko przesuszania stawów, co zwiększa możliwość urazów. Dodanie małej ilości testosteronu czy nadrolonu rozwiązuje problem. Bardziej wrażliwe osoby skarżą się na bóle w okolicach iniekcji, trwające przeważnie ok 2 dni. Samopoczucie w czasie używania winstrolu też może być kiepskie, należy się wtedy zastanowić nad zmianą środka.Uwaga! Cenny i opisy mają wyłącznie charakter informacyjny! Nie namawiamy do stosowania sterydów anabolicznych.
Copyrights 2011/2019 - http://www.balkan-pharma.com/