Trenbolone acetate

Trenbolone Acetate

Działania aktywnego Czas: 2-3 dni
Dawki: 30-75mg co drugi dzień
Cel: Poprawa siły, masa dobrej Jakości, definicja, użylenie
Działanie: (acetate) odczuwalne od 3ciego dnia
Długość dawkowania: 4-8 tygodni
Wykrywalność: do 5 tygodni
Właściwości: silnie anaboliczny i bardzo silnie androgenny, środek nie aromatyzuje, silnie toksyczny dla wątroby i nerek
Blokowanie układu HPTA: bardzo silne
Odblokowanie: 4dni po ostatniej injekcji

 

Octan Trenbolon bo Głownie Będzie o nim tutaj mowa, Jest jednym z Bardziej popularnych używanych koksów za oceanem. Oczywiście nie bez powodu:). Jest pochodną nadrolonu Poprzez i niewielka Modyfikacje stał się zdecydowanie Jednym z najsilniejszych Środków iniekcyjnych dostępnych na Rynku. Modyfikacja polegała na zmianie Pozycji w C9 i C11. Trenbolon w przeciwieństwie do innych sterydów wykazuje bardzo duże powinowactwo do androgenowych receptorów (spowodowane jest najprawdopodobniej z wiązaniem podwójnym Pozycji w C9 i C11) współpraca przy anaboliczno właściwościach silnych-androgennych Powoduje, Że trenbolon staje się potężną bronią w kulturysty řekách. Uważa się, trenbolon Że jest dużo silniejszy od testosteronu, choc spostrzegawczy zauważą Że masa osiągana na testosteronie jest znacznie większa niĹĽ na trenbolonie. Jednak w rzeczywistości potężna część masy uzyskanej na testosteronie jest duża spowodowana retencją wody. Ocenia się, moze trenbolon Że działać 2-3 razy silniej anabolicznie i androgennie od testosteronu. Warto zaznaczyć, Że trenbolon mimo swojej mocy nie przekształca się w estrogeny, Więc przyrosty Uzyskane na trenbolonie zdecydowanie Są Wysokiej Jakości. Tutaj od razu nasuwa się odpowiedź na pytanie w cyklach Jakich używa się trenbolon. Chętnie używany jest w cyklach na robienie definicji, ale Również robienia Czasie w typowej masy. W Czasie masy robienia stosuje się testosterony dodatkowo o przedłużonym działaniu takie jak enanthat testosteronu, Durabolin Deca (choc osobiście nie polecam, ze względu na to Że obydwa Środki wpływają na aktywność progesteronu). W Czasie robienia tzw. Rzeźby chętnie trenbolon łączy się z propionicum testosteronem, winstrolem, boldenonem itd..

Jedna istotna uwaga, trenbolon czasami używany jest jako Jedyny steryd. Ze względu jednak na swoje Właściwości (Poprzez zahamowanie Produkcji własnego testosteronu, ktory konwertuje częściowo do estrogenu, zaczyna brakować estrogenu) Może powodować częstsze úrazy (estrogenów chroni stawy, ścięgna itd..). Stąd Zasadne wydaje się podanie testosteronu. Poza tym podawany sam Powoduje spadek libido, prosi się więc o dołożenie małej ilości testosteronu.

Trenbolon posiada doskonałe Właściwości antykataboliczne, Więc jest chętnie używany w Czasie restrykcyjnych diet
Kulturyści używający trenbolonu zauważają szybki i trwały przyrost masy ciała i siły, znaczną poprawę w składzie ciała spowodowaną Redukcja tłuszczu. Trenujący Poza tym odczuwają znaczną poprawę wytrzymałości, Poprzez zwiększenie Produkcji czerwonych krwinek.
Trenbolon Może powodować Efekty uboczne podobne do innych androgennych Środków. Do najczęściej występujących Możemy zaliczyć tłustą cere, trądzik, możliwy Przerost prostaty. Notuje się czasami Również obfitsze owłosienie na ciele.

Poza tym niestety trenbolon znacznie obciąża nerki (choc opinie na ten temat Są Podzielone - Tak jest jednak).

Niektórzy zauważają Również z usposobienia Zmianę swojego łagodnego do agresywnego.

Poza tym, nie rzadko MOŻNA odczuć duszności, łomotanie serca czy drażniący kaszel (sam tego doświadczyłem co świadczy o prawdziwości środka). Trenbolon niestety Również obniża do zera libido. Dlatego istotne jest właściwe postępowanie po skończonym cyklu. Zasadne jest łączenie trenbolonu z testosteronem (w Czasie cyklu Możemy cieszyć się urokiem pięknych pań).

Obecnie dostępny jest dobry trenbolon NA RYNKU. Liczyć się jednak trzeba z zaniżonymi stężeniami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Uwaga! Cenny i opisy mają wyłącznie charakter informacyjny! Nie namawiamy do stosowania sterydów anabolicznych.
Copyrights 2011/2019 - http://www.balkan-pharma.com/