Testosteron suspension

Czas aktywnego działania: 1 dzień

Przeciętne dawki: 150-600mg/tygodniowo, wskazane podawanie codziennie.

Przeznaczenie: masa, siła

Działanie: Odczuwalne w ciągu paru dni

Długość dawkowania: ok 4 tyg

Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT

Toksyczność : Znaczne obciążenie nerek przy wyższych dawkach.

Blokowanie układu HPTA: bardzo silne

Odblokowanie: kilka dni po ostatniej iniekcji.

 

 

 

Agovirin depot – jest testosteronem opartym na wodzie a nie na oleju jak większość dostępnych preparatów zawierających testosteron. Testosteron nie rozpuszcza się dobrze w wodzie, stąd często we fiolce widać oddzielony płyn od reszty.

Agovirin wykorzystywany głównie w cyklach na przyrost masy oraz siły. Działa silnie anabolicznie i androgennie, dlatego po użyciu tego testosteronu można się spodziewać dużych i szybkich przyrostów. Po jednorazowej aplikacji poziom testosteronu jest podniesiony przez około 2 dni. Maksimum działania odczuwalne już po tygodniu.

Testosteron suspension czyli Agovirin można używać w wielu kombinacjach, w zależności od potrzeb i wyobraźni. Często używany w okresie przed zawodami.

Potencjalne efekty uboczne są podobne jak w przypadku innych testosteronów. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że testosteron suspension ma kilka dodatkowych wad(są one wyraźniejsze). Po pierwsze występuje większa konwersja do estrogenu. Ginekomastia jest zatem dużym zmartwieniem. Wyjściem z sytuacji, jest włączenie w cykl provironu oraz nolvadexu, co częściowo rozwiąże problem. Poza tym, przy dużych dawkach suspension nie jest obojętny dla nerek, dlatego jakiekolwiek nieprawidłowości z ciśnieniem krwi, funkcjonowaniem nerek powinny być sygnałem do zaprzestania iniekcji.

Agovirin, ze względu na krótki okres półtrwania musi być podawany codziennie, co też można zaliczyć do wad.

Poza tym, tradycyjnie jak przy testosteronach mogą wystąpić problemy z przerostem gruczołu krokowego - prostatą (przydatny finasteryd - proscar). problemy z tłustą cerą, uciążliwym trądzikiem, podwyższonym ciśnieniem krwi, przedwczesnym zarastaniem chrząstek u młodocianych itd.

Oczywiście można z tymi efektami walczyć. Należy jednak być świadomym, że używając zbyt dużo środków zapobiegających zbytniej aromatyzacji (testosteron aromatyzuje powodując właśnie większość efektów ubocznych), powodujemy że testosteron traci również swoje właściwości (pewien poziom estrogenu jest niezbędny do sekrecji np.igf-1). Nasuwa się tutaj od razu sugestia, iż dużo lepsze będą średnie dawki testosteronu niż te bardzo duże. Przy wysokich dawkach musimy dużą uwagę skupiać na walce z efektami ubocznymi spowodowanymi zbyt dużą aromatyzacją.

Najczęściej stosowane dawki - 150-600mg tygodniowo, tygodniową ilość dzielimy mniejsze dawki podawane codziennie.

Jak można się oczywiście spodziewać, potencjalne efekty uboczne są podobne jak w przypadku innych testosteronów. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że testosteron suspension ma kilka dodatkowych wad. Po pierwsze występuje większa konwersja do estrogenu. Ginekomastia jest zatem dużym zmartwieniem. Wyjściem z sytuacji jest włączenie w cykl provironu oraz nolvadexu co częściowo rozwiąże problem. Poza tym przy dużych dawkach suspension nie jest obojętny dla nerek, dlatego jakiekolwiek nieprawidłowości powinny być sygnałem do zaprzestania iniekcji.

Agovirin, ze względu na krótki okres półtrwania musi być codziennie co też można zaliczyć do wad.Uwaga! Cenny i opisy mają wyłącznie charakter informacyjny! Nie namawiamy do stosowania sterydów anabolicznych.
Copyrights 2011/2019 - http://www.balkan-pharma.com/