Testosteron propionate

Testosteron propionicum

 

Czas aktywnego działania: 2-3 dni

Przeciętne dawki: 50-200mg co 2-3dni

Przeznaczenie: masa, siła, rzeźba - zależnie od przeznaczenia

Działanie: odczuwalne już od 3ciego dnia

Długość dawkowania: 4-12 tygodni

Wykrywalność: do 3 tygodni

Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz konwertowanie do DHT, toksyczność niska

Blokowanie układu HPTA: silne

Odblokowanie: 4dni po ostatniej injekcji

 

Testosteron propionat jest to następna odmiana testosteronu. Modyfikacja nie polega tutaj na samym testosteronie a na estrze. W związku z jego budową, propionat działa bardzo szybko, okres połowicznego rozpadu jest bardzo krótki co czyni go ciekawym środkiem zarówno w czasie robienia masy jak i typowej definicji. Mimo że mechanizm działania tego testosteronu jest taki sam jak każdego innego, propionat testosteronu ma pewne zalety.

Osoby mające problemy ze zbyt nadmiernym gromadzeniem wody w tkankach oraz tłuszczu chętniej użyją propionicum. Używając propionat łatwiej uniknąć efektów ubocznych spowodowanych zbyt dużą kumulacją środka.

Zdecydowaną wadą jest częstotliwość podawania testosteronu propionicum. Niestety ze względy na krótki okres półtrwania iniekcje powinny odbywać się nie rzadziej niż co 2-3dni a najlepiej codziennie. :)

Efekty uboczne podobne jak w przypadku innych testosteronów. W zależności od dawki pojawią się lub nie. Podobnie jak w przypadku enanthatu małe dawki mogą być stosowane dłuższy okres bez poważniejszych komplikacji (osobiście jednak zalecam przerwy ;) ).

Bardziej widoczne efekty uboczne występują przy wyższych dawkach. Mogą wtedy wystąpić problemy z przerostem gruczołu krokowego - prostatą (przydatny finasteryd – proscar), problemy z tłustą cerą, uciążliwym trądzikiem, zbyt okrągłym wyglądem (duże zatrzymanie wody w tkankach), podwyższone ciśnienie krwi, ginekomastie, przedwczesne zarastanie chrząstek u młodocianych itd.

Oczywiście można z tymi efektami walczyć. Należy jednak być świadomym, że używając zbyt dużo środków zapobiegających zbytniej aromatyzacji (testosteron aromatyzuje powodując właśnie większość efektów ubocznych), powodujemy że testosteron traci również swoje właściwości (pewien poziom estrogenu jest niezbędny do sekrecji np.igf-1). Nasuwa się tutaj od razu sugestia, iż dużo lepsze będą średnie dawki testosteronu niż te bardzo duże. Przy wysokich dawkach musimy dużą uwagę skupiać na walce z efektami ubocznymi spowodowanymi zbyt dużą aromatyzacją.

 

Testosteron propionicum używany jest wielu cyklach, jednak ze względu na częstotliwość podawania częściej używany jest okresach robienia formy startowej (albo plażowej :) )

Można go brać samego (początkujący). Można połączyć również ze środkiem anabolicznym typu nadrolon, boldon jak do mocnych cyklów na podcinkę (propionat, trenbolon, winstrol)Uwaga! Cenny i opisy mają wyłącznie charakter informacyjny! Nie namawiamy do stosowania sterydów anabolicznych.
Copyrights 2011/2019 - http://www.balkan-pharma.com/