Testosteron Mix

Mix testosteronów

  • 60mg testosteron phenylpropionate

  • 30mg testosteron propionicum

  • 60mg testosteron isohexanoate

  • 100mg testosteron hexanoate

 

 

 

Czas aktywnego działania: 18 dni

Przeciętne dawki: 250-1500mg na tydzień

Przeznaczenie: masa, siła

Działanie: solidne przyrosty od 3-4ciego tygodnia

Długość dawkowania: 8-12 tygodni

Wykrywalność: do 3 miesięcy

Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT,

Toksyczność zależna od dawki

Blokowanie układu HPTA: bardzo silne

Odblokowanie: 2tyg po ostatniej iniekcji

 

 

Generalnie na temat omnadrenu można powiedzieć to samo co na temat każdego testosteronu. Ze względu jednak na jego specyficzny skład – 4 estry testosteronu, wykazujące różny czas działania, omnadren wymaga powiedzenia kilku słów więcej. Nie oznacza to jednak, że jest to lepszy środek. Popularność zdobył dzięki swojej niskiej cenie i szybkiemu działaniu.

Omnadren powoduje bardzo szybkie przyrosty masy oraz siły podobnie zresztą jak typowy testosteron, jednak w przypadku omnadrenu retencja wody spowodowana aromatyzacją jest dużo większa. Ten fakt zresztą można wyraźnie zauważyć u osób na omnadrenie, szczególnie jest to widoczne po opuchnięciu twarzy. Mimo, że omnadren, ze względu na obecność estrów o różnej długości, pozostaje aktywny ok 3 tygodni, sportowcy robią wstrzyknięcia cotygodniowe. Dochodzi do dużej kumulacji środka w organizmie. Są sportowcy, którzy podają sobie 2000-3000mg omnadrenu tygodniowo. Takie postępowanie wcale nie jest konieczne (duża część ulegnie aromatyzacji) poza tym będzie się trzeba borykać z całą masą efektów ubocznych. Testosteron znajdujący się w omnadrenie to

jeden z najbardziej znanych i najczęściej używanych sterydów. Jest to spowodowane jego stosunkowo niską ceną a bardzo silnym działaniem. Stąd stał się szybko królem dopingu. Wykorzystywany głównie w cyklach na przyrost masy oraz siły. Działa silnie anabolicznie i androgennie, dlatego po użyciu omnadrenu można się spodziewać dużych i szybkich przyrostów. Jednak w dużej mierze będzie to woda zgromadzona w tkankach. Co go różni od pojedynczego estru testosteronu ? Omnadren składa się z 4 estrów o różnym czasie wchłaniania. Dzięki temu już od pierwszych dni, środek wywiera anaboliczny wpływ na organizm. Z czasem do „pracy” włączają się następne, dłuższe estry testosteronu. Patrząc od strony kinetyki wstrzyknięcia można było by ograniczyć do jednego na 2-3 tygodnie. Działa szybko, jednak należy wziąć pod uwagę, że pełne działanie widoczne jest po około 2-3 tygodniach czyli wtedy, kiedy receptory wykazujące powinowactwo do testosteronu zostaną wysycone. Obecność testosteronu o krótkim działaniu, już w ciągu kilku dni poprawi nasze samopoczucie oraz możliwości na treningu.

Omnadren można używać w wielu kombinacjach, aż nie sposób ich wymienić.

W przypadku omnadrenu spotkać się można z takimi samymi efektami ubocznymi jak w przypadku podania jednego estru testosteronu. Mogą wtedy wystąpić problemy z przerostem gruczołu krokowego - prostatą (przydatny finasteryd - proscar). problemy z tłustą cerą, uciążliwym trądzikiem, zbyt okrągłym wyglądem (duże zatrzymanie wody w tkankach), podwyższone ciśnienie krwi, ginekomastie, przedwczesne zarastanie chrząstek u młodocianych itd

Oczywiście można z tymi efektami walczyć. Należy jednak być świadomym, że używając zbyt dużo środków zapobiegających zbytniej aromatyzacji (testosteron aromatyzuje powodując właśnie większość efektów ubocznych), powodujemy że testosteron traci również swoje właściwości (pewien poziom estrogenu jest niezbędny do sekrecji np.igf-1). Nasuwa się tutaj od razu sugestia, iż dużo lepsze będą średnie dawki testosteronu niż te bardzo duże. Przy wysokich dawkach musimy dużą uwagę skupiać na walce z efektami ubocznymi spowodowanymi zbyt dużą aromatyzacją.

Kobiety zdecydowanie powinny zrezygnować z użycia omnadrenu. W przypadku wystąpienia maskulinizacji, nie jest możliwa wtedy szybka reakcja.Uwaga! Cenny i opisy mają wyłącznie charakter informacyjny! Nie namawiamy do stosowania sterydów anabolicznych.
Copyrights 2011/2019 - http://www.balkan-pharma.com/