Parabolan

 

Okres półtrwania – 5-7dni

 

 

Charakterystyka – silnie androgenny, anaboliczny. Do iniekcji.

Dawki – 76-228mg/tydzień

Retencja wody – nie występuje.

Ciśnienie – raczej w normie.

Obciążenie nerek – duże

Konwersja do DHT – Nie

Wpływ na oś podwzgórze-przysadka-jądra – duży

 

Podobnie jak trenbolone acetate jest pochodną nadrolonu i poprzez niewielką modyfikacje stał się zdecydowanie jednym z najsilniejszych środków iniekcyjnych dostępnych na rynku. Modyfikacja polegała na zmianie w pozycji c9 i c11. Trenbolon w przeciwieństwie do innych sterydów wykazuje bardzo duże powinowactwo do receptorów androgenowych (spowodowane jest to najprawdopodobniej podwójnym wiązaniem w pozycji c9 i c11) co przy dużych właściwościach anaboliczno-androgennych skutkuje tym, że trenbolon staje się potężną bronią w rękach kulturysty.

Trenbolone w formie długo działającej (parabolanu) jest dużo bardziej znany (co nie znaczy dostępny). Ceniony jest w pewnych kręgach bardziej od formy acetate. Właściwości parabolanu są bardziej wyraźne w porównaniu do formy acetate, jednak problemem jest brak dostępu do prawdziwego parabolanu. Sportowcy używają głównie trenbolonu acetate produkowanego obecnie przez wiele firm undergroundowych.

Francuska firma produkująca trenbolone hexahydrobenzylcarbonate (parabolan) zaprzestała jego produkcji1997r. Oryginalny parabolan pakowany był w ampułki zawierające 1.5ml płynu w którym znajdowało się 76mg trenbolonu w formie hexa... ( ok 50mg czystego trenbolonu). Powstało kilka klonów parabolanu produkowanych np. przez british dragon. Jednak jakość tego produktu jest wątpliwa.

Wiele z nich niestety ma zaniżone stężenia, ale lepsze niższe stężenie niż podawanie zupełnie innego środka.Uwaga! Cenny i opisy mają wyłącznie charakter informacyjny! Nie namawiamy do stosowania sterydów anabolicznych.
Copyrights 2011/2019 - http://www.balkan-pharma.com/